404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Перший віцеспікер парламенту пропонує запровадити «дні Європейського Союзу»

У Верховній Раді пропонують визначати так звані «дні Європейського Союзу», у які нардепи голосуватимуть за євроінтеграційні законопроєкти.

Як повідомляє «Європейська правда» із посиланням на «Інтерфакс-Україна», це запропонував євроінтеграційного комітету перший віцеспікер парламенту Руслан Стефанчук.

«Я хотів би звернутися до представників комітету з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. У нас багато зобов’язань, які не лише наші зобов’язання, а й заходи для покращення стану економіки та інших сфер», — сказав Стефанчук на засіданні погоджувальної ради Верховної Ради 19 жовтня.

Перед тим віцепрем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції повідомила, що уряд та профільні міністерства представалть близько 10 нових законопроєктів, необхідних для виконання Угоди про асоціацію з ЄС.

Серед них — законопроєкти про енергетичну ефективність, про захист прав споживачів, також щодо захисту інтелектуальної власності та комплексні зміни до митного законодавства. 

Наразі у Верховній Раді зареєстровано близько 20 євроінтеграційних законопроєктів.

Як ми повідомляли раніше, Україна отримає від ЄС 60 млн євро для зміцнення демократії та ліквідації наслідків пандемії. Український уряд підписав з Єврокомісією угоди в рамках саміту у Брюсселі.

 

«Україна чітко виконує всі необхідні критерії». Зеленський заявив, що безвізовому режиму з ЄС нічого не загрожує