404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
«Подивимось». Мендель прокоментувала ймовірні санкції України проти Коломойського
УНІАН

Юлія Мендель, прессекретарка президента Зеленського, не виключила можливості запровадження українських санкцій щодо Ігора Коломойського. Так само, як і нових санкції США проти когось з українських корупціонерів.

Втім, закликала не гадати, а зачекати розвитку подій. Про це Мендель говорила у програмі «Бацман».

«Санкція є більше символічною і показує, що у них є докази корупції, оскільки там звучить чітко слово «корупція». Я думаю, що це не кінець. Думаю, це початок», — сказала прессекретарка про введення Держдепом США санкцій проти українського бізнесмена Ігора Коломойського.

Водночас Мендель не спрогнозувала, чи вводитиме Україна подібні санкції проти Коломойському.

«Подивимося. Я ж не гадалка. Буде як буде. Ми стоїмо за інтереси держави і кожного українця... Держава має бути сильною. Все, що робиться, це робиться не для того, щоб боротися проти певної персони. А для того, щоб кожний в державі знав, що має права, і що держава стоятиме за нього... Я нікому зараз не погрожую і не збираюся йти проти когось і розповідати якісь речі, які можна інтерпретувати по-різному. Просто давайте дивитися, як будуть розвиватися справи», — сказала Мендель.

Сhas News повідомляв, що 5 березня США оголосили про запровадження санкцій щодо українського бізнесмена Ігоря Коломойського.

П’ятниця-санкція. Що чекає на Ігоря Коломойського після рішення Держдепу США