Помилилися дверима? Правоохоронці приходили з обшуками до будинку, де мешкає Кличко

Зранку у вівторок, 18 травня, до будинку в Києві по вул. Богдана Хмельницького, де мешкає мер міста Віталій Кличко, прибула група правоохоронців.

Їх помітили близько 7:30. За пів години до того Кличко залишив свою квартиру та вирушив на тренування.

Коли міський голова повернувся додому, він отримав пояснення від силовиків.

«Сьогодні вранці, коли я пішов на тренування, в під’їзд зайшла група озброєних і в шоломах правоохоронців, які перебували там, поки я тренувався. Коли я прийшов додому, підіймаючись сходами, побачив групу правоохоронців.

На моє питання, що відбувається, вони відповіли, що прийшли нібито в квартиру двома поверхами нижче моєї», — розповів Кличко.

Йому сказали, що начебто квартира нижче здається, і у правоохоронців були питання до орендарів.

Але Кличко зазначив, що камера спостереження, встановлена на його поверсі, зафіксувала, що силовики підіймалися саме на його поверх, дзвонили та стукали в двері його квартири.

«Помилка? Я не думаю. Безпрецедентний тиск на міську владу триває, такого не було навіть за часів Януковича», — обурюється Кличко.

В СБУ заявили, що обшуків у мера Києва Віталія Кличка не проводили.

«Співробітники ГУ СБУ по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю із залученням спецпідрозділу ЦСО "А" здійснюють обшуки в межах кримінального провадження про фальсифіковані нафтопродукти», — цитує пресслужбу СБУ «Інтерфакс-Україна».

Віталій Кличко мешкає в Києві у центрі, на вул. Богдана Хмельницького. Будинок знаходиться навпроти Посольства Німеччини та поруч з оперним театром. Апартаменти Кличка займають два верхніх поверхи.

Раніше обшуки відбулися на деяких комунальних підприємствах Києва.

А прокуратура повідомила, що викрила схему, як київські чиновники «кришують» торгівлю в підземних переходах.

Витримати УДАР. Чому мер Києва згадав про власну партію