Представництво президента за рік зібрало 36 фактів виступу російських артистів у Криму
ЗМІНА

Представництво президента України в Криму за 2020 рік зібрало 36 фактів концертів російських співаків та гуртів, театральних вистав і зйомок художніх фільмів із російськими артистами в Криму. Воно вноситиме цих іноземців до переліку осіб, які становлять загрозу національній безпеці, пише «Крим.Реалії».

«Представництво систематично проводить моніторинг заходів окупаційної адміністрації, спрямованих на легітимізацію спроби анексії тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя і відпрацьовує кожен такий випадок із відповідними центральними органами виконавчої влади», — пишуть чиновники.

Раніше представництво президента в Криму звернулося до СБУ та ДПСУ через гастролі коміка з РФ.

19 березня 2021 року Прокуратура АР Крим та Севастополя почала кримінальне провадження щодо 23 російських зірок, які виступали на урочистому відкритті Керченського мосту. Їм інкримінують «незаконний в’їзд на окуповану територію і виїзд з неї». Заявником у цьому провадженні став представник Крайової ради українців Криму Сергій Мокренюк. Деякі зірки вже відреагували на повідомлення про розслідування.

Шевченківський районний суд Києва вирішив, що Служба безпеки України повинна розпочати кримінальне провадження щодо 60 російських артистів, які відвідували Крим після анексії.

Баста гратиме в Києві аж два концерти. Він приїде, бо сплив строк заборони СБУ на його в’їзд