Президент «Мотор Січ» Богуслаєв продавав двигуни росіянам навіть під час повномасштабного вторгнення — перехоплення від СБУ (відео)

Служба безпеки України опублікувала аудіозаписи телефонних розмов президента АТ «Мотор Січ» Вʼячеслава Богуслаєва, які підтверджують його співробітництво з ворогом.

Навіть після повномасштабного вторгнення агресора посадовець, який раніше неодноразово обирався народним депутатом від «партії регіонів», продовжував постачати двигуни та інші запчастини до російських ударних вертольотів. Тим самим — фактично підтримував ворога та допомагав йому обстрілювати українські міста і села.

При цьому він виправдовував напад росії і висловлював надію, що путін не зупинить наступ своїх військ, розмірковував про «нацистів» в Україні тощо.

Нагадаємо, 23 жовтня правоохоронці затримали президента ПАТ «Мотор Січ» В'ячеслава Богуслаєва та начальника Департаменту зовнішньо-економічної діяльності підприємства за підозрою у співпраці з росією.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.