Про російського мільярдера в Казахстані подумали, що він терорист

Російський мільярдер Ігор Рибаков поскаржився через свою пресслужбу, що не може виїхати з Казахстану через ситуацію в країні. Також він повідомив, що на одному з блокпостів було вирішили, що він терорист.

Про це пише «Медуза».

49-річний Рибаков  співвласник корпорації «Техноніколь». Зі статком у $2 млрд він у 2021 році посідав 70-е місце у списку найбагатших росіян видання Forbes.

У Казахстан Рибаков прибув 3 січня 2022 року. В Алмати мала відбутися презентація його книги. Але її скасували, а бізнесмен застряг в країні через протести та ситуацію навколо них.

Через свою пресслужбу Рибаков повідомив, що фактично залишився без інтернету та мобільного зв’язку і не може вилетіти з країни.

Він мав намір вибратися з Алмати в «безпечне місце» і вже звідти відлетіти літаком. За словами мільярдера, на одному з блокпостів взагалі вирішили, що він є терористом.

«Вчора на блокпості мало не вляпався. Подумали, що я терорист. Невже я так виглядаю? Є відео, як я йду під дулами автоматів. Але поки що скинути його не можу — немає інтернету. Добре, що все закінчилося. Сьогодні давали інтернет на годину  вперше за три дні», — розповів Рибаков.

Сhas News повідомляв, що на початку року в Казахстані спалахнули масштабні протести. Їх жорстко придушили, зокрема силами «миротворців» з Росії.

А чотири найбагатші людини в Казахстані через протести збіднішали на $3 млрд.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини та публікує дивовижні історії. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

«Не можна виключати, що події в Казахстані зрежисовані росіянами»