Продукція «Лабораторії Касперського» та «1С» заборонена у Польщі

Влада Польщі ввела санкції проти засновників великих технологічних компаній з росії. Санкції зачепили засновників «Лабораторії Касперського», Wildberries та «1С».

Їх мета — завдати збитків російському бюджету. Компанія «1С» встигла продати свій ігровий підрозділ китайській компанії Tencent, тож для неї ці обмеження будуть найменш болючі. 

Окрім технологічних компаній, санкції також зачепили «Газпром», «Новатек», «Фосагро» та їх засновників та співвласників, керівників «Уралхіма», «Роснефті», «Русала» й ряду інших великих компаній, в тому числі — венчурного фонду «Сколтех».

Частина персон, яких торкнулися польські санкції, раніше потрапляли під обмеження у Євросоюзі. Вони передбачають замороження їх активів, заборону займатися економічною діяльністю та заборону на в’їзд до країни.

Що стосується санкцій відносно Євгена Касперського, засновника «Лабораторії Касперського», то польська влада назвала його випускником школи КДБ, що, на їх думку, доводить його зв’язок з російськими спецслужбами. 

Chas News розповідав, що німецький регулятор в сфері кібербезпеки ще в березні застерігав від застосування продукції «Лабораторії Касперського».

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

В росії через санкції обвалився ринок елітних туристичних поїздок за кордон