404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Протидія дезінформації та фейкам. Зеленський розповів про зустріч з британською розвідкою
Пресслужба ОПУ

Під час робочої поїздки до Лондона президент України Володимир Зеленський зустрівся з представниками Секретної служби розвідки Великобританії. Гарант наголошує, що під час заходу країни обговорювали проблеми дезінформації та фейкових новин.

Про це повідомляє преслужба Офісу президента.  

«Не всю інформацію я можу говорити. Тобто це державницькі справи. Я прочитав про те, що пишуть про склад цієї зустрічі. Там був інший склад на цій зустрічі. Зі всього обсягу питань із нашої довгої двогодинної зустрічі більшість становила інформація про допомогу й захист нашого суверенітету та територіальної цілісності», — заявив президент під час робочої поїздки на Одещину.

Заленский каже, що «питання, яке, за версією деяких українських ЗМІ, порушувалося на цій зустрічі, насправді взагалі не розглядалося». За словами президента, одна з тем стосувалася протидії дезінформації та фейкам.

«Якраз вони сказали, що у нас велика проблема з тим, що ЗМІ фінансуються не тільки українцями. Що в Україні, на жаль, багато з тих телеканалів, які ми з вами знаємо, фінансуються різними групами», — говорить гарант.

Раніше ми писали, що Британія та Україна разом вироблятимуть ракетні катери для ЗСУ.

«Прийняття України у світі». У лондонському Тауері вперше з’явиться україномовний аудіогід