Радіодиктант національної єдності 2023: коли оприлюднять текст і результати (відео)

9 листопада відбувся вже 23-й за рахунком радіодиктант національної єдності. Захід традиційно приурочений до Дня української писемності та мови, який цього річ перенесли на нову дату у зв'язку з переходом ПЦУ та УГКЦ на новий календар.

Текст радіодиктанту національної єдності-2023 під назвою «Дороги України» написала поетеса, перекладачка, авторка прозових творів, лауреат Шевченківської премії Катерина Калитко. Читав його актор театру та кіно, театральний режисер Олексій Гнатковський.

Коли та де опублікують текст радіодиктанту національної єдності-2023

Текст радіодиктанту національної єдності оприлюднять 30 жовтня об 11:00 на сайтах Українського радіо та Суспільного Культура.

Куди відправляти диктанти на перевірку

Диктанти у паперовій формі на перевірку приймаються на адресу Київ, 01001, вул. Хрещатик, 26. Їх треба встигнути відправити не пізніше ніж 29 жовтня.

Також написаний диктант можна сфотографувати чи відскакувати і відправити (у форматі .jpg, .png, .jpeg, .tiff, .pdf) на електрону пошту rd@suspilne.media. Листи приймаються до 11:00 30 жовтня.

Коли будуть результати радіодиктанту національної єдності-2023

Результати радіодиктанту-2023 оголосять у грудні, коли опрацюють усі листи.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Радіодиктант національної єдності: стала відома нова дата проведення