Ракети Brimstone і не тільки: Джонсон у Раді розповів про новий пакет військової допомоги

2 травня прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон виступив по відеозв’язку перед депутатами Верховної Ради. Він висловив віру в перемогу України над Росією та розповів про новий пакет військової підтримки.

Про це повідомляє Європейська правда.

«Ближчими тижнями ми надішлемо вам Brimstone, це протикорабельні ракетні системи, а також броньовані машини, щоб евакуювати людей із захоплених територій і загрозливих ділянок… Ми маємо новий пакет підтримки на 300 млн фунтів стерлінгів», — сказав Джонсон. 

Він також анонсував передачу Україні «радарів, щоб визначати, де перебуває артилерія, що націляється на ваші міста, і дрони, щоб підсилити вашу піхоту і ваші наступальні сили».

Британський прем'єр також висловив упенвеність, що Україна здобуде перемогу у війні з росією, а про її мужність переповідатимуть з покоління до покоління.

«Про це розповідатимуть онукам і правнукам, що українці навчили цілий світ, що брутальна потуга агресора нічного не може заподіяти народові, який обрав свободу. Вони скажуть, що українці своєю впертістю, своєю жертвою довели, що гармати і танки не можуть придушити націю, що бореться за свою незалежність. Ось чому я вірю і знаю, що Україна переможе», — запевнив Джонсон.

Brimstone — ракета класу «земля-земля», або «повітря-земля». В ракеті встановлена нова радіолокаційна головка самонаведення, яка здатна захоплювати об’єкти. У новій версії дальність ураження ракети з літака – 60 км. При пуску ракети з землі дальність зменшується до 10-12 км.

Нагадаємо, 9 квітня британський прем'єр особисто приїхав до Києва та вперше оголосив про плани передати України протикорабельні комплекси.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Німецький уряд затвердив постачання Україні артилерійських установок Panzerhaubitzen 2000 — ЗМІ