Російська влада шукає винних у провалі війни з Україною серед військових командирів — ГУР

За час російсько-української війни, жодних стратегічних завдань, які були оголошені путіним у промові 23 лютого, російським військам виконати не вдалося.

Головне управління розвідки Міністерства оборони повідомило, що російська влада намагається звинуватити у всіх невдачах та поразках армії в Україні командирів окупаційних частин та з’єднань.

««Непереможна та легендарна» армія виявилася ордою вбивць, мародерів, ґвалтівників та боягузів під керівництвом нездар та злодіїв. Некомпетентність, російської військової верхівки перевершила усі очікування світової спільноти», — зазначають у розвідці. 

За втрату крейсера «Москва» відсторонили від посади та заарештували командувача чорноморського флоту віцеадмірала Ігоря Осипова. Слідчі дії також розпочали щодо його першого заступника віцадмірала Сергія Пінчука.

За безпрецедентні втрати особового складу, озброєння та військової техніки усунули з посади Владислава Єршова, який керував шостою армією зс рф.

З цих же причин відсторонили і командира 1 танкової армії західного військового округу генерал-лейтенанта Сергія Киселя.

Через незадовільне виконання поставлених завдань усунули з посади командувача 22 армійського корпусу південного військового округу в Криму генерал-майора Аркадія Марзоєва.

Також усунуто з посади й командира 103 окремої бригади матеріально-технічного забезпечення полковника Михайла Пономарьова.

Раніше повідомлялось, що володимир путін особисто бере участь у плануванні наступу армії в Україні. Він ухвалює оперативні та тактичні рішення «на рівні полковника чи бригадира»

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Планування війни в Україні путін передав у ГРУ міноборони — розслідувачі