Російські окупанти хочуть поширити брехню про капітуляцію уряду

Про це розповів Олексій Рєзніков, міністр оборони. Він зазначає, що метою інформаційної атаки є зламати опір українського народу і української армії.

«Спочатку вони плануюсь влаштувати перебої зв’язку. Після цього будуть масовано вкинуті фейкові повідомлення про те, що українське військово-політичне керівництво начебто погодилось на капітуляцію. На «підтвердження» цього фейку будуть поширювати начебто підписані «документи», а також змонтовані фейкові відеоролики. ЦЕ БРЕХНЯ. Не дочекаються! Жодної капітуляції не буде! Тільки перемога! Попередьте усіх, кого зможете. Багато тих, хто розраховував взяти Київ за 2-3 доби, вже у пеклі. Міцно тримаймо зброю! Продовжуємо опір!», зазначив він.

Нагадаємо, дезінформація щодо війни в Україні є частиною тактики агресора. Тому 1 березня Єврокомісія заявила про заборону державних пропагандистських рос. ЗМІ в ЄС. А день раніше Meta (Facebook) заявила, що блокуватиме акаунти російських медіа в Європі.

Крім того, Meta вже видалила в Facebook та Instagram велику кількість фейкових акаунтів та груп, що були націлені на дискредитацію України.

«Я хотів би, щоб сьогодні від вас до нас звучало — «вибір Європою України»» — Володимир Зеленський
В Євросоюзі забороняють російські пропагандистські видання