Російський клон Instagram ще не працює, але вже заробляє на красивих іменах

Засновник проєкту «Россграм» пропонує купувати гарні імена користувачів за гроші. Проєкт ще не почав працювати в повноцінному режимі, хоча анонсували, що він буде доступний уже наприкінці березня 2022 року. Проте засновник проєкту Олександр Зобов пропонує блогерам зайняти гарні імена користувачів за гроші. Мінімальна вартість гарного імені  10 тис. рублів, деякі продаються по 50 тис. рублів.

Іншими словами, розробники поки що невідомого аналогу заблокованого в росії Instagram намагаються заробити на бажанні користувачів хоч якось відновити свою активність. Це при тому, що наразі невідомі можливості сервісу, як він працюватиме, наскільки задовольнятиме і аудиторію, і блогерів. Інформація про продаж нікнеймів наразі доступна на головній сторінці сервісу. Автори проєкту обіцяють, що бронювання імен наразі доступно до 1 травня.

Купувати імена пропонується як звичайним користувачам, так і організаціям, які забажають мати акаунт в «Россграм». Після ручного розгляду заявки організатори проекту обіцяють надіслати договір-оферту та рахунок на оплату.

Chas News розповідав про гучний запуск «Россграм», який не відбувся в анонсований час. Проте «Россграм» — не єдиний клон заблокованого в країні Instagram, створено принаймні ще два проєкти, які мають замінити популярну соцмережу.

Майже 240 кібератак провели російські хакери перед війною