Російській наступ у напрямку Попасної загальмувався — британська розвідка

Росія досягла успіхів на попаснянському напрямку протягом травня, але зараз її просування у цьому районі загальмувалося.

Про це йдеться у щоденному звіті британської розвідки.

Протягом вихідних українські сили відбили частину Сєвєродонецька, хоча російські війська, ймовірно, продовжують окупувати східні райони міста. 

У відомстві наголошують, що більш широкий план росії як і раніше, полягає у тому, щоб відрізати район Сєвєродонецька з півночі та з півдня.

Важкі артилерійські обстріли в районі Ізюма свідчать про те, що російські загарбники готуються докласти нових зусиль на північному напрямку.

«Росії майже напевно потрібно домогтися прориву хоча б на одному з цих напрямків, щоб перетворити тактичні досягнення на успіх на оперативному рівні і просунутися до своєї політичної мети з контролю над усією Донецькою областю», — йдеться в повідомленні.

В Україні триває сто четвертий день повномасштабного вторгнення рф. Chas News слідкує за головними новинами нашої країни у режимі онлайн.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Карта бойових дій в Україні станом на 7 червня