Росія залишила Молдову в темряві, ми не можемо довіряти цьому режиму — президентка Санду

Мая Санду, президентка Молдови, заявила, що не можна довіряти кремлівському режиму, який вбиває людей і залишає цілі країни без світла й тепла.

Так лідер сусідньої держави відреагувала на новий ракетний обстріл України рашистами 23 листопада 2022 року. Через нього світло зникло не лише в Україні, але й в Молдові.

«Росія залишила Молдову в темряві... Ми не можемо довіряти режиму, який залишає нас у темряві та холоді, який навмисно вбиває людей лише через бажання тримати інші народи в бідності та приниженні. Як би важко це не було зараз, наш єдиний шлях, майбутній шлях Республіки Молдова — до вільного світу», — написала Санду.

Вона зазначила, що електропостачання, на відміну від людського життя, можна повернути. Технічні служби Молдови працюють над відновленням енергопостачання на території країни.

«Війна росії в Україні вбиває людей, руйнує ракетами житлові квартали та енергетичну інфраструктуру. Напади в Україні тривають. Люди витягують з-під завалів поранених і оплакують померлих. Життя людей не повернути назад», — говорить Санду.

МЗС Молдови викликало посла росії через ситуацію з обстрілами і енергопостачанням.

Chas News повідомляв, що 23 листопада росія випустила по Україні близько 70 ракет. З них 51 збили сили ППО, але через влучання в об’єкти інфраструктури по всій країні припинилось постачання електроенергії і води.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.