Росіяни на кордоні поглумилися над білоруською символікою

Російські війська, які напали вдерлися на територію України через Чорнобильську зону, поглумилися над білоруською символікою.

Про це повідомляє пресслужба Держприкордонслужби.

На одному з напрямків наші прикордонники вийшли до контрольного поста на дорозі, якою російські загарбники заходили в Україну з Білорусі, і побачили там понівечені прикордонні стовпи із символікою двох країн.

«Традиційно рашисти залишили за собою свинарник. Вони навіть вкрали ліжка зі службового приміщення прикордонників. Прикордонні стовпи з символікою двох країни поламали та покидали на землю», — розповіли прикордонники про побачене.

 
Орки поглумилися не лише над українською🇺🇦, а й над білоруською символікою🇧🇾

Орки, які входили в Україну через Чорнобильську зону, поглумилися не лише над українською🇺🇦, а й над білоруською символікою🇧🇾 ▪️На одному з напрямків прикордонники вийшли до контрольного поста на дорозі, якою російські загарбники заходили в Україну з Білорусі. ▪️Традиційно рашисти залишили за собою свинарник🐷. Вони навіть вкрали ліжка зі службового приміщення прикордонників. Прикордонні стовпи з символікою двох країни поламали та покидали на землю. ▪️Тож білорусам варто замислитися🤔, ким їх вважають російсько-окупаційні війська, які зневажають їх державну символіку.

Posted by Державна прикордонна служба України on Wednesday, April 13, 2022

Нагадаємо, Білорусь регулярно реагує на будь-які «агресивні» порушення свого кордону. Зокрема, 11 квітня білоруські прикордонники випустили гнівний пресреліз про обстріл своєї застави польськими силовиками, який, як видно на оприлюдненому відео, вівся з рогатки.

Проте реакції на зневагу росіян щодо білоруського прапору від лукашенка не варто чекати.