Розгром в ЛЧ. «Шахтар» пропустив шість м'ячів на «Олімпійському»
УНІАН

У вівторок, 3 листопада, в матчі Ліги чемпіонів донецький «Шахтар» на НСК «Олімпійський» програв «Боруссії» із Менхенгладбаха — 0:6. Поєдинок відбувся без глядачів через карантин.

Вже на 8-й хвилині німці повели в рахунку. Після прострілу з флангу Алассан Плеа пробив у кут воріт з під Валерія Бондаря. На 17-й хвилині стався рикошет від Бондаря — 0:2. На 26-й хвилині Плеа пробив з-за меж штрафної у верхній кут — 0:3.

На 29-й хвилині «Шахтар» зробив перший та єдиний за всю гру удар у площину воріт. Тете пробивав з кута воротарського, але Ян Зоммер відбив. На 44-й хвилині Рамі Басенбаї забив четвертий гол у ворота Трубіна.

На 65-й хвилині п`ятий м`яч залетів у ворота «Шахтаря» — після перапасовки Ларс Штіндль пробив у кут воріт.

На 79-й хвилині Плеа оформив хет-трик після чергової помилки захисту гірників — 0:6.

Chas News повідомляв, що Україна перемогла Іспанію в Лізі націй.

Раніше ми писали, що на Мадейрі пограбували дім Кріштіану Роналду.