СБУ нагрянула з обшуками до засновників «Партії Шарія»
СБУ

Співробітники Служби безпеки України провели обшуки у засновників громадської організації «Партія Шарія».

Під час обшуків правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку, мобільні термінали, які використовувались у протиправній діяльності, печатку «Партії Шарія» та банківські карти. Про це передає пресслужба СБУ.

СБУ викрила «силові структури СРСР», які готували псевдовибори

У службі вважають, що засновники партії причетні до розповсюдження у столичному регіоні агітаційних матеріалів, спрямованих на зміни меж території або державного кордону України і на порушення порядку, встановленого Конституцією України.

Обшуки проводились 8 червня за адресами фактичного проживання двох фігурантів справи: у столиці та у Бучанському районі на Київщині.

 

СБУ провела обшуки у засновників громадської організації «Партія Шарія» Вони причетні до поширення у столичному регіоні...

Posted by Служба безпеки України on Tuesday, June 8, 2021

Співробітники СБУ проводили обшуки й у типографії, розташованій у Вінниці, де представники громадської організації друкували продукцію антиконституційного характеру.

Слідчі дії тривають у межах кримінального провадження за ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та ч. 3 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу.

Напередодні у СБУ заявили, що аварії на Чорнобильській АЕС були й до 26 квітня 1986 року. 

Школяр із Харкова записав відео з погрозами влаштувати теракт. Його затримали співробітники СБУ