СБУ затримала «енергетика», який перенаправив світло російським військовим

СБУ затримала «енергетика», який відключив від електропостачання райцентр на Донеччині, щоб перенаправити світло окупаційній «адміністрації», військовим базам та складам із зброєю рф.

Про це повідомляє Служби безпеки України.

За інформацією слідства, житель деокупованого Лимана підтримав росіян під час тимчасової окупації. За це його призначили керівником РЕС Краснолиманського район», яке підпорядковувалось так званому «міністерству вугілля та енергетики», створеному бойовиками Донеччини. 

На цій посаді чоловік «від’єднав» районний центр від електроживлення і перенаправив його на потреби окупаційних угруповань рф. Він також співпрацював з представниками «регіональної енергопостачальної компанії» тимчасово окупованої Горлівки, щоб провести технічні заходи та набрати «штат».

Таким чином російським окупантам вдалося забезпечити електропостачання до своїх окупаційних органів, військових баз та складів зі зброєю і боєприпасами. Після звільнення Лимана чоловік намагався втекти з міста, однак його затримали співробітники СБУ.

Раніше в «Укренерго» розповіли, де найскладніша ситуація з електрозабезпеченням.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

СБУ ліквідувала схему продажу фальшивих «спецперепусток», з якими авто могли їздити у комендантську годину (фото)