СБУ затримала законспірованого агента рф, який збирав дані про постачання західного озброєння в Україну
СБУ

Служба безпеки України (СБУ) затримала «глибоко законспірованого» російського агента, який збирав дані про постачання західної зброї.

Про це повідомляє СБУ.

Зрадником виявився киянин, який позиціонував себе як військовий експерт. Його завербували російські спецслужби для проведення розвідувально-підривної діяльності на Київщині.

Для збирання засекреченої інформації колаборант використовував особисті зв'язки з представниками оборонно-промислового комплексу.

Надалі дані про закупівлю та постачання озброєння мали б використовувати для зриву міжнародних домовленостей щодо військової допомоги.

СБУ стверджує, що змогла запобігти передаванню критично важливих даних.

Під час обшуку у квартирі зловмисника знайшли електронні засоби зв'язку, які він використовував для комунікації з російським «куратором». Тепер його тримають під вартою та звинувачують у державній зраді. За цей злочин законодавство передбачає 15-річне або довічне ув'язнення із конфіскацією майна.

Раніше СБУ затримала кілерів, які хотіли вбити українського міністра оборони Олексія Резнікова та очільника ГУР Кирила Буданова на замовлення російських спецслужб.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

СБУ викрила «крота» у власних рядах