СБУ знешкодила у Києві злочинне угруповання, яким з рф керував депутат-зрадник кива

Служба безпеки України в ході спецоперації у Києві викрила кримінальне угруповання, що функціонувало як «силовий осередок» забороненої партії опзж.

Учасники банди входили до громадського об’єднання «Патріоти за життя», яке підконтрольне колишньому народному депутату іллі киві.

Сам кива перебуває у міжнародному розшуку за вчинення особливо тяжких злочинів, серед яких — держзрада і посягання на територіальну цілісність України.

До втечі нардепа в рф ці «патріоти» виконували його завдання зі здійснення провокацій під час масових заходів для розхитування суспільно-політичної обстановки в Україні.

Також їх залучали до так званої «фізичної підтримки» та охорони публічних виступів представників прокремлівської партії, насамперед у центрі української столиці. За участь у кожній з таких «акцій» зловмисники отримували гроші від своїх «координаторів» з опзж.

До складу угруповання входило щонайменше 12 осіб, причетних до кримінальних кіл. Їх організатор був на прямому зв’язку з кивою, погоджуючи свої дії, зокрема, й після повномасштабного вторгнення рф.

За задумом екснардепа, учасники банди мали залишитись у Києві для підтримки окупантів у разі захоплення регіону.

Проте після втечі киви його поплічники вирішили організувати наркобізнес для одержання додаткових «прибутків».

Нагадаємо, ілля кива, колишній нардеп від ОПЗЖ, послідовно підтримував політику путіна та підігрував російській пропаганді. 15 березня 2022 року його позбавили депутатського мандата в Україні. 

Тоді екснардеп-втікач заявляв, що у Києві його хочуть вбити і він змушений офіційно просити захист і політичний притулок в росії.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Як Арсен Аваков «породив» Іллю Киву, якого зараз сам готовий застрелити