Сервіс для розміщення кодів GitHub масово блокує акаунти росіян

Сервіс для розміщення кодів та спільної розробки GitHub став масово блокувати акаунти російських розробників та компаній, до прикладу, Сбербанка та Альфа-банка. Окремі профілі отримують сповіщення про те, що причиною блокування стали санкції.

Загальна кількість заблокованих акаунтів складає уже декілька десятків. Після перших повідомлень про масові блокування їх власники стали розповідати про отримання листів з описом причин блокування. Чому саме ці акаунти отримали пояснення, наразі невідомо. Серед причин адміністрація сервісу, який належить корпорації Microsoft, пояснює проблеми можливим управлінням акаунтом з «санкційного регіону». Проте поки вміст профілю не видаляється, просто власник не має до нього доступу.

Наразі власники заблокованих профілів задумуються над переносом їх на інші платформи. Цікаво, що однією з альтернатив GitHub є проєкт GitLab з українськими засновниками, який ще на початку березня повідомив про припинення роботи в росії та білорусі.

Раніше Chas News розповідав, що за останні дні декілька компаній перестали працювати на російському ринку через санкції, серед них – Ericsson та Nokia.

«Продається Медведчук». Зображення політика в кайданках виставили на NFT-аукціон