404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Шмигаль заявив, що Кабмін продовжить адаптивний карантин до серпня
Getty Images

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що адаптивний карантин в Україні дає свої результати. Наразі він запроваджений до 30 червня.

Його планують продовжити до серпня поточного року, розповів очільник уряду в інтерв'ю «РБК-Україна».

«Ми, очевидно, будемо продовжувати його до серпня. Якщо нам вдасться до Дня незалежності провакцинувати більшість людей, звичайно, ми будемо шукати варіанти його пом'якшення», — заявив Шмигаль.

Напруга перед Олімпіадою. Японія продовжила режим надзвичайної ситуації до літа

За його словами, адаптивна модель карантину дає можливості: якщо показники захворюваності на COVID-19 починають зростати, то обмеження запроваджуються автоматично, якщо ж ні — то країна живе в «зеленій» зоні.

Коли уряд побачить, що епідемію вдалося побороти, то карантин скасують, запевняє Шмигаль.

«Тому будуть чи не будуть нові локдауни, залежить від дисципліни, вакцинації та від того, як буде розвиватися ця пандемія взагалі у світі, будуть або не будуть з'являтися нові штами. Це основні показники, я думаю, що інших показників, які вплинуть на адаптивну модель карантину, немає», — говорить прем'єр.

Шмигаль зазначив, що уряд не запроваджуватиме національний локдаун, у разі необхідності будуть закриватися окремі області, як це відбувалося у минулу хвилю захворюваності.

Chas News повідомляв, що ВООЗ просить Європу не поспішати скасовувати карантин, поки не вакцинують більшість громадян.

COVID-карантин спровокував бум онлайн-продажів — звіт ООН