«Ситуація критична». Командир морпіхів закликав терміново деблокувати Маріуполь
Фото: Євген Малолєтка

Майор Сергій Волина, командир морпіхів у Маріуполі, закликає владу якнайшвидше провести деблокаду міста військовим або політичним шляхом.

Про це він заявив у коментарі Українській правді.

За його словами, станом на ранок 15 квітня ситуація у місті є критичною: українські військові ведуть запеклі бої, а противник агресивно наступає.

Майор Волина упевнений, що сьогодні ще можлива деблокада Маріуполя.

За його словами, «це можливо і необхідно провести в найкоротші терміни, залучити досвідчених командирів та необхідні засоби».

Напередодні заступник командира полку «Азов» Святослав Паламар у коментарі Радіо Свобода, також наголосив на необхідності проведення деблокади міста.

«Ми маємо надію, ми боремося з оптимізмом та чекаємо рішучих дій нашого військово-політичного керівництва щодо деблокади міста, щодо перемоги у цій війні. Ми вважаємо, що це (деблокада — ред.) можливо», — наголосив він та додав, що у захисників Маріуполя вистачає духу для того, щоб захищати місто, «скільки потрібно».

Нагадаємо, 1 березня російські війська оточили Маріуполь та з того часу постійно ведуть штурм міста. Наразі головний центр оборони наших військових знаходиться на території заводу «Азовсталь».

12 квітня частина бійців 36-ї бригади морської піхоти змогла прорватися до позицій «Азову». При цьому частина морпіхів, які тримали оборону на заводі Ілліча, здалася у полон.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

«Наш моральний дух сильний»: Командири «Азову» та морпіхів у Маріуполі записали спільне звернення