404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Сьогодні опівночі Ізраїль на тиждень «герметично» закриє кордон
Getty Images

Уряд Ізраїлю ухвалив рішення на тиждень закрити міжнародний аеропорт імені Бен-Гуріона. Такий захід набуде чинності в ніч на 26 січня і діятиме щонайменше до 31 січня.

Таким чином урядовці сподіваються зупинити поширення коронавірусу і не допустити проникнення в країну нових штамів.

До 31 січня скасовують усі міжнародні вхідні та вихідні рейси за винятком гуманітарних, повідомляє Newsru.

«Жоден народ не зробив того, що збираємося зробити ми, — герметично запечатати країну», — Біньямін Нетаньяху,  прем'єр-міністр Ізраїлю.

Поки що заборона стосуватиметься тільки іноземних авіакомпаній. Проте рейси вантажних і пожежних літаків, а також рейси повітряної швидкої допомоги дозволять.

Передбачається, що обмеження для ізраїльських авіаперевізників впровадять пізніше.

Громадянам Ізраїлю, які наразі перебувають за кордоном, тільки у виняткових випадках надаватимуть дозвіл на в'їзд до Ізраїлю. Ці рейси здійснюватимуть приватні авіакомпанії.

Також вперше з моменту свого заснування Ізраїль тимчасово припиняє прийом репатріантів. «Вони можуть почекати тиждень», — заявив Нетаньяху.

Раніше Chas News повідомляв, що Ізраїль випереджає інші країни за темпами вакцинації проти COVID-19. Ще тиждень тому 2,1 млн ізраїльтян отримали першу дозу, а понад 309 тис. — обидві. Вакцинованих громадян збиралися звільнити від карантину.

Ой-вей! Ізраїльський рабин заявив громаді, що вакцина від СОVІD може перетворити їх на геїв