404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
SpaceX запланувала 26-й запуск у 2020 році 18 грудня
SpaceX

18 грудня американська приватна космічна компанія Ілона Маска SpaceX запустить на орбіту Землі супутник Національного розвідувального управління США. Це 26-й запуск компанії протягом року.

Як повідомляє Spacex в Twitter, Маск у Twitter і Everyday Astronaut, ракета-носій Falcon 9 стартуватиме з комплексу LC-39A Космічного центру Кеннеді у штаті Флорида, США. Маск зазначив, що це «останній запуск Falcon 9 у 2020-му році», а усі попередні були успішні.

«Стартове вікно» буде відкрите з 16:00 до 19:00 за київським часом. Найімовірніше, запуск відбудеться о 16:45.

За дев’ять хвилин після старту Falcon 9 її перший багаторазовий ступінь, який за останні 379 днів використають вп'яте (попередній рекорд — 5 польотів за 524 днів), приземлиться на мисі Канаверал.

Перший багаторазовий ступінь Falcon 9 компанія Маска використовуватиме по десять разів, потім їх оглядатимуть, змінюватимуть зношені деталі та використовуватимуть ще до 90 разів.

25 листопада одна й та сама ракета SpaceX всьоме доставила вантаж на орбіту. 13 грудня ще одна багаторазова ракета-носій Falcon 9 всьоме полетіла (і повернулася) на орбіту Землі.

Як ми писали раніше, 3 вересня SpaceX провела успішне випробування корабля Starship, який планується використовувати для польотів до Червоної планети.

«Космічні» вихідні Маска. Його компанія всьоме використає ракету Falcon 9 для доставки апаратів на орбіту