404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Спалилися. Фірма з Москви підтвердила, що оснащувала «саме той» палац Путіна
navalny.com

Московська фірма ТОВ «Аерокомплекс», яка займається оснащенням аеропортів наземним обладнанням, ненавмисно підтвердила інформацію з розслідування Олексія Навального про «палац Путіна».

Про це повідомило «Открытые медиа».

На своєму сайті фірма повідомляє, що її співробітники «мають великий виробничий і організаційний досвід щодо постачання і впровадження радіотехнічного обладнання, джерел резервного електроживлення, ремонту антенних полів, постачання аеровокзального обладнання та оглядової техніки на вертолітних майданчиках резиденцій президента РФ «Бочаров ручей», «Ново-Огарьово», «Прасковєєвка».

Скрін Meduza.io

Прасковєєвка — найближче до «палацу Путіна» село, воно згадується в розслідуванні Навального.  Інших резиденцій президента РФ в цьому районі немає.

В Єдиній інформаційній системі держзакупівель виданню вдалося знайти кілька контрактів цієї фірми з держструктурами. Але немає жодного, безпосередньо пов'язаного зі згаданими резиденціями.

Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив про це повідомлення: «Ще раз підтверджую, що президент не має жодного стосунку до цього об'єкта».

Передісторія

19 січня, на наступний день після затримання Олексія Навального в Росії, його «Фонд боротьби з корупцією» опублікував розслідування про палац нібито Путіна під Геленджиком і про його жінок.

Після того, як на це звернули увагу ЗМІ, з сайту компанії прибрали інформацію про резиденцію «Прасковєєвка». Ця сторінка залишилася в вебархіві.

Гендиректор «Аерокомплексу» Олександр Биковський повідомив «Відкритим медіа», що «вся інформація написана на сайті». Інші його коментарі видання не наводить.

Видання відзначило, що вертолітний майданчик знаходиться всередині спеціальної безпольотної зони URP116, закритою для повітряних суден усіх класів. Майданчик називається «Пансіонат Прасковєєвка» і може прийняти вертольоти посадкової масою до 13 тонн.

За даними ФБК, палац будували й утримують держкомпанії «Роснефть» і «Транснефть», очолювані друзями Путіна. Офіційна площа палацу — 17 691 кв. м, площа ділянки під палацовим комплексом — 68 га. Але насправді територія нібито в сто разів більша, а до неї ще прилягає 7000 га у власності ФСБ. У вересні 2020 року комплекс було передано в оренду до 2068 року.

Пєсков заявив на це, що нічого нового в відео немає: «ця тема була вкинута роки три-чотири тому» і що ці будівлі не є власністю президента РФ.

«Межигір’я» відпочиває. Навальний випустив розслідування про палац Путіна (фото, відео)