«Спецоперація переросла у повноцінну війну». Головний комуніст рф вимагає загальної мобілізації в рф

У вівторок, 13 вересня Геннадій Зюганов, очільник російських комуністів назвав вторгнення в Україну повноцінною війною замість «спеціальної воєнної операції». Політик закликав владу країни оголосили повну мобілізацію.

Про це він сказав під час свого виступу на засіданні російської Думи.

За його словами, військово-політична операція проти нацистів, фашистів в Україні переросла у повноцінну війну, яку росії нібито оголосили американці, натовці й об'єднана Європа.

«Чим відрізняються війна і спецоперація? Операцію ви можете припинити, війну ви припинити не можете, навіть якщо вам захочеться. Вам доведеться йти до кінця, і вона має два результати: вона закінчується або перемогою, або поразкою», — сказав він.

Політик закликав до «повної мобілізації країни».

«Я вас підводжу до думки, що триває війна, і програти її ми не маємо права. Нині не час панікувати. Потрібна повна мобілізація країни, потрібні зовсім інші закони»,  —заявив російський депутат.

Нагадаємо, 13 вересня, дмитро пєсков, прессекретар кремля, заявив, що в росії поки не планують оголошувати повну чи часткову мобілізацію, незважаючи на значні успіхи ЗСУ на сході. 

Раніше повідомлялося, що росія хоче мобілізованими «москвичами» та «пітерцями» посилити оборону Криму.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

«Адаптовані до зими»: у рф хочуть мобілізувати жителів камчатки — розвідка