404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Спецслужби США заявили, що Іран і Росія викрали персональні дані виборців
Getty Images

Директор Національної розвідки СЩА Джон Реткліфф заявив, що Росія та Іран викрали «деякі» персональні дані зареєстрованих американських виборців і поширили в інтернеті неправдиву інформацію.

Про це повідомляє CNN.

Держслужбовець каже, що влада Ірану надіслала електронні листи, щоб «залякувати виборців, розпалювати заворушення і заподіяти шкоди президенту Трампу». 

Водночас Реткліфф запевнив, що президентські вибори у США 3 листопада не є під загрозою.

«Будьте певні, ваші голоси в безпеці», — говорить директор Нацрозвідки.

Раніше американські ЗМІ з посиланням на Міністерство нацбезпеки повідомляли, що Іран надсилав електронні листи від імені американської групи прибічників правих поглядів Proud Boys.

Одержувачам погрожували та вимагали проголосувати за чинного президента США Дональда Трампа. Також влада Ірану розповсюдила відео з фейком про механізм голосування поштою.

У передвиборчих промовах президент США Дональд Трамп неодноразово заявляв про можливі фальсифікації у разі масового голосування поштою, яке підтримують демократи.

3 листопада у США відбудуться президентські вибори. Від Демократичної партії балотується ексвіцепрезидент Джо Байден, від Республіканської — чинний американський лідер Дональд Трамп.

Раніше ми писали, що «Талібан» підтримав Трампа на президентських виборах. 

Chas News повідомляв, що Дональд Трамп обіцяє мирний перехід влади у разі програшу на виборах.

«Ставиться до посади, як до реаліті-шоу». Обама розкритикував політику Трампа (відео)