404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Співробітники ФСБ затримали українського консула
iStock

16 квітня Федеральна служба безпеки Росії затримала консула Генерального консульства України Олександра Сосонюка.

Про це повідомила пресслужба ФСБ.

ФСБ затримала у Санкт-Петербурзі консула Генконсульства України нібито за отримання закритої інформації з баз даних правоохоронних органів РФ і ФСБ. Діяльність затриманого «ворожа по відношенню до Росії і не сумісна зі статусом дипломатичного працівника».

«Федеральною службою безпеки Російської Федерації 16 квітня 2021 року в місті Санкт-Петербурзі в ході зустрічі з російським громадянином при отриманні інформації закритого характеру, що міститься в базах даних правоохоронних органів і ФСБ Росії, затриманий на місці злочину український дипломат — консул генерального консульства України в  місті Санкт-Петербурзі Олександр Сосонюк», — йдеться у повідомленні.

У МЗС України пообіцяли вже незабаром визначитися, як відреагувати на затримання Олександра Сосонюка. Про це речник міністерства Олег Ніколенко розповів у коментарі «Українській правді». 

«Чергова провокація на тлі дестабілізаційних дій Росії. Російські правоохоронці затримали співробітника генерального консульства України в Санкт-Петербурзі на кілька годин. Зараз він знаходиться в українській дипустанові. Обставини затримання з'ясовуються. Ближчим часом українська сторона визначиться з формою реагування на вказану провокацію з урахуванням існуючої практики», — наголосив він.

Chas News повідомляв, що СБУ повідомила підозру в держзраді проросійському «експерту» з «телеканалів Медведчука».

Кораблі ФСБ Росії влаштували провокацію на Азовському морі — експерт