США хочуть запровадити санкції проти Абрамовича через відсутність прогресу у переговорах — ЗМІ

США хочуть запровадити санкції проти російського мільярдера Романа Абрамовича, бо його участь у переговорах між рф та Україною не дала результату.

Про це пише Bloomberg з посиланням на джерела.

Зазначають, що у Білому домі посилюють тиск на керівництво країни щодо того, щоб ввести проти бізнесмена санкції, які підготували ще декілька тижнів тому.

Видання зазначає, що у рамках нещодавньої поїздки до Києва Абрамович провів переговори із головою офісу президента України Андрієм Єрмаком. Водночас представник бізнесмена взагалі заперечує його візит в Україну.

Раніше ЗМІ писали, що Зеленський начебто попросив Джо Байдена виключити Абрамовича з уже підготовленого санкційного списку, щоб той міг виконувати посередницькі функції у переговорах з росією.

За словами Подоляка, у перемовинах він брав участь з точки зору, аби не було якогось там непорозуміння «на вході», тобто коли сторони щось заявляють, а інша сторона щось не так зрозуміла.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Абрамович приїжджав до Києва, щоб шукати варіанти припинення війни — Джемілєв