США попередили Білорусь про наслідки у разі вторгнення Росії в Україну з їхньої території

Якщо територію Білорусі використають для нападу на Україну, США разом зі своїми союзниками рішуче відреагують і застосують заходи проти Мінська.

Про це на брифінгу заявив Нед Прайс, речник Держдепартаменту США.

«Якщо Білорусь дозволить використати свою територію для нападу на Україну, вона зіткнеться зі швидкою та рішучою відповіддю з боку Сполучених Штатів та наших союзників», — сказав він.

Прайс наголосив, що перебування на білоруській території російських військ «викликає серйозне занепокоєння і загрожує суверенітету Білорусі».

Також він попередив, що якщо Росія на постійній основі розмістить військовий контингент у Білорусі, «НАТО може переглянути те, які сили розміщені на кордонах» з цією країною.

Що передувало

24 січня Олександр Лукашенко, самопроголошений президент Білорусі, заявив, що Білорусь та Росія нібито «давно оголосили» про плани провести спільне навчання на кордоні з Україною.

Лукашенко заявив, що відправить на кордон із Україною «цілий контингент білоруської армії», бо нібито «українці почали стягувати туди війська».

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини та публікує дивовижні історії. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

«Загниваючий Захід» та «русофобія». Держдеп США назвав топ-5 дезінформаційних прийомів Кремля