404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
США продовжили обмеження на перетин кордонів з Канадою і Мексикою до 21 січня

Обмеження на перетин сухопутних кордонів США з Канадою і Мексикою американська та канадська влада продовжила до 21 січня через різке зростання числа заражень COVID-19. Про це заявили представники влади США і Канади, пише УНН із посиланням на «Голос Америки».

Виконувач обов’язків міністра внутрішньої безпеки США Чад Волф повідомив, що мета продовження обмежень — «запобігання поширенню COVID-19».

Міністр громадської безпеки Канади Білл Блер підтвердив, що заборона продовжена до 21 січня.

«Наші рішення і надалі будуть засновані на рекомендаціях органів громадської охорони здоров’я для забезпечення безпеки канадців», — повідомив Блер.

Канада оголосила, що не зацікавлена в швидкому знятті обмежень через тривалу пандемію в США. За останні чотири дні в США щодня реєструвалося більше 200 тис. випадків зараження COVID-19, в середу від інфекції померли 3253 людини, що є максимальним показником з початку пандемії.

За даними Статистичного управління Канади, в серпні число автомобільних туристичних поїздок в Канаду з США знизилося на 95,7%, а кількість людей, які подорожують з США в Канаду, впала на 97,9%.

Президент США Дональд Трамп розглядає можливість зняття обмежень на відвідування Штатів для жителів Великобританії, Ірландії, Бразилії і 26 країн Шенгенської зони Європи.

Кількість людей, які померли в США від наслідків коронавірусного захворювання, перевищило військові втрати країни у Другій світовій війні.

Тим часом, як ми писали раніше, в Канада схвалили вакцину Pfizer/BioNTech.

Протестувальники в Мексиці спалили опудало Трампа через прикордонну політику США