404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
США ввели економічні обмеження проти Китаю
iStock

Уряд США запровадив торговельні санкції проти Китаю. Штати ввели обмеження проти понад півсотні організацій, які причетні до порушення прав людини, викрадення комерційної таємниці в США і експансії КНР в регіоні.

Про це повідомляє пресслужба Держдепу США, посилаючись на слова очільника відомства Майка Помпео.

«США вводять нові обмеження проти окремих суб'єктів діяльності, які підривають нашу національну безпеку і зовнішньополітичні інтереси. Зокрема, Міністерство торгівлі США додало 59 організацій з КНР до свого Переліку контролю експорту», — сказав чиновник.

Уряд вніс чотирьох суб'єктів в чорний список через надання уряду КНР матеріалів для ДНК-тестів та високотехнологічного обладнання. Такі дії порушили права людей в Китаї.

Ще 19 фігурантів опинилися у списку санкцій за причетність до викрадення комерційної таємниці американських корпорацій. Це підірвало зусилля США з протидії незаконному обігу ядерних та інших радіоактивних матеріалів, додав Помпео.

Штати запровадили окремі обмеження й проти ще 36 організацій за їхню діяльність протиправну діяльність. Вона пов'язана з експансією КНР в Південно-Китайському морі.

Chas News повідомляв, що США ввели обмеження візового режиму для членів Комуністичної партії Китаю.

США скасували п'ять програм культурних обмінів з Китаєм