404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Стоп, пропаганда! Twitter ввів санкції проти РІА «Новости»

Американська мережа мікроблогів Twitter ввела санкції проти російського агентства міжнародної інформації (РІА) «Новости». Адміністрація мережі вилучила його акаунт з пошукової видачі. Відтепер користувачі, які не були підписані на сторінку агентства, не зможуть її знайти. Про це повідомило саме РІА «Новости». «На наші запити соцмережа ніяк не реагує і не пояснює свої рішення», — йдеться в повідомленні прес-служби пропагандистської державної медіа-компанії «Росія сьогодні».

До цього аналогічні санкції Twitter ввів щодо профілів російських ЗМІ Russia Today і Sputnik (останнє — також проект Міжнародного інформагентства «Россия Cегодня»).

Раніше Twitter додав на офіційні акаунти президента і уряду РФ, а також декількох російських ЗМІ спеціальне маркування. Адміністрація соцмережі маркує сторінки видань, які, як заявили в компанії, знаходяться під контролем влади.

Facebook також заявив, що почне маркувати сторінки медійних організацій, які перебувають під контролем влади.

Тим часом російських хакерів підозрюють у смерті пацієнтки німецької лікарні. Можливо, це була перша смерть у світі через кібератаку