Суд заарештував 100% акцій заводу «Більшовик» через кримінальне провадження
УНІАН

На всі акції заводу «Більшовик» наклали арешт через кримінальне провадження щодо можливого зловживання під час приватизації 27 жовтня 2021 року.

У пресслужбі ДБР зазначають, що слідчі встановлюють всі обставини незаконного продажу заводу за заниженою вартістю, від чого постраждали державні інтереси.

Експертиза встановила, що звіт про оцінку майна для визначення вартості акцій не відповідає вимогам законодавства.

«Кримінальне провадження розпочато з частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років», — підсумували в ДБР.

АТ «Перший київський машинобудівний завод» продали на аукціоні за 1,429 млрд грн 27 жовтня. Його новим власником мала стати пов'язана з групою UFuture Василя Хмельницького компанія «Дженерал Комерс».

7 грудня кошти з продажу заводу надійши в держбюджет. А 29 грудня Антимонопольний комітет дозволив купівлю заводу «Більшовик»  компанії «Дженерал Комерс».

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини та публікує дивовижні історії. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити. 

Порошенко повернеться до Києва 17 січня. Вже є ухвала про його затримання — адвокат