Суд залишив Коломойського під арештом

В понеділок, 25 вересня, Київський апеляційний суд розглянув скаргу на запобіжний захід олігарху Ігорю Коломойському. Його вирішили залишити під арештом з можливістю внесення застави у розмірі майже 3,8 млрд грн у справі щодо легалізації грошей «Приватбанку».

Про це повідомляє «Суспільне»

Сторона захисту просила суд скасувати арешт з альтернативою заставою.

Своєю чергою прокурор клопотав, щоб засідання проводили у закритому режимі. Однак адвокати були не проти, аби воно було відкритим.

На запитання журналістів, як він почувається, Коломойський відповів, що добре. Окрім цього, бізнесмен зазначив, що не спілкується з представниками влади, оскільки у нього відібрали телефон.

Телеведучі каналу «1+1» Наталія Мосейчук, Алла Мазур і Юрій Горбунов, а також колишній міністр культури Олександр Ткаченко прийшли на засідання, аби взяти Коломойського на поруки.

Мосейчук назвала рішення взяти Коломойського на поруки «історією про гуманність» і підкреслила, що воно було колективним.

«Я прийшла сюди щоб взяти на поруки, я переконана, що не здійснить кроків, не буде імітувати хвороби, у вас під судом палити шини, він витримає все. Я пишаюсь що працюю на 1+1 і він інвестор каналу», — додала телеведуча.

Ткаченко заявив, що Коломойський «зробив внесок у вільні медіа в Україні».

«Він не буде протидіяти слідству, я знаю де він живе, місце перебування, готовий взяти на поруки», — сказав ексміністр.

Горбунов зазначив, що знає Коломойського «багато років».

«Знаю його відношення до родини, цінності, патріотизм. Ми знаємо, що діти, дружина, сестра і він нікуди не дінеться», — стверджував актор.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

У Коломойського знайшли замок у Франції та квартири навпроти Ейфелевої вежі — «Схеми» (фото)