Теракт в Оленівці був спецоперацією рф проти постачання Україні зброї — ГУР

Терористичний акт в Оленівці був спецоперацією рф проти постачання Україні західного високоточного озброєння.

Про це повідомляє Головне управління розвідки (ГУР) з посиланням на члена координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Андрія Юсова.

«Від початку цієї страшної трагедії та страшного фарсу, який ми бачили з боку росіян, — це й було фальшування. Від перших повідомлень про застосування і навмисний обстріл високоточною зброєю HIMARS — це була спецоперація проти постачання Україні західного високоточного озброєння», — сказав Юсов.

І додав, що це була спецоперація з метою дестабілізації українського суспільства та деморалізації українських військовополонених. 

Нагадаємо, що в ніч на 29 липня російські окупанти жорстоко вбили українських військовополонених на території колишньої виправної колонії в окупованій Оленівці. Загинули щонайменше 53 українських захисників. Серед полонених були бійці полку «Азов».

3 серпня, у розвідці повідомили, що окупанти не мали наміру провести обмін військовополоненими. І аби приховати неналежні умови та форми допиту українських військовослужбовців (що могли б служити доказовою базою у Гаазькому суді) умисно знищила полонених.

За наявними даними, мінування місця утримання українських бійців здійснили бойовики ПВК «Вагнер» з використанням легкозаймистої речовини, що призвело до швидкого поширення пожежі у приміщенні.

Росія сфабрикує докази теракту в Оленівці — розвідка США