Тіла вбитих на вулицях Маріуполя: моторошне відео з оточеного міста

На вулицях Маріуполя лежать десятки вбитих цивільних. Моторошне відео з міста, де тривають бої, опублікувала «Російська служба ВВС».

Останнім часом окупанти стали пускати західних журналістів в захоплені райони міста. 15 квітня кореспондентам Reuters вдалося побувати в околицях металургійного комбінату імені Ілліча, де тримала оборону 36-та бригада морської піхоти.

На опублікованих кадрах видно розбиті будівлі заводу, будинки, автозаправки, розстріляні цивільні авто та багато вбитих цивільних, тіла яких лежать просто неба.

1 березня російські війська оточили Маріуполь та з того часу постійно ведуть штурм міста. Наразі головний центр оборони наших військових знаходиться на території заводу «Азовсталь».

12 квітня частина морпіхів, які тримали оборону на заводі імені Ілліча, прорвалася до позицій «Азову» на «Азовсталі».

За даними мера міста Вадима Бойченка, у місті могли загинути від 10 до 20 тисяч мирних жителів. За оцінкою голови Донецької ОВА Павла Кириленка, росіяни вбили у місті 20-22 тис. цивільних.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

У Маріуполі окупанти звозять тіла вбитих жителів у підземні переходи