404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Трамп вимагав у держсекретаря Джорджії переглянути результати виборів на його користь — ЗМІ
Getty Images

2 січня чинний очільник США Дональд Трамп вимагав держсекретаря штату Джорджія Бреда Раффенспергера перерахував голоси президентських виборів на його користь. Проте керівництво штату запевнило президента, що це неможливо зробити.

Запис годинної розмови опублікувало американське видання The Washington Post.

«Тож дивись. Все, що я хочу зробити, це таке. Я просто хочу знайти 11 780 голосів, це більше, ніж ми маємо. Тому що ми виграли цей штат», — заявив лідер Штатів.

Трамп благав держсекретаря Джорджії щось зробити і погрожував невизначеними кримінальними наслідками, передає WP. Президент переконував Раффенспергера перерахувати голоси у штаті, який би міг зробити Трампа переможцем навіть з різницею в один голос.

Раффенспергер та генеральний радник його офісу протягом усієї розмови нагадували Трампу, що обраний президент США Джо Байден переміг з перевагою в 11 779 голосів у штаті Джорджія справедливо.  

«Не може бути такого, щоб я програв у Джорджії. Неможливо. Ми перемогли з перевагою в сотні тисяч голосів», — сказав чинний президент.

В офісі Раффенспергера не прокоментували WP цю розмову, а у Білому домі не відповіли на запит ЗМІ про коментар.

Ще до оприлюднення запису Трамп у Twitter повідомив, що напередодні він спілкувався з держсекретарем Джорджії.

«Учора я говорив із держсекретарем Бредом Раффенспергером про округ Фултон та фальсифікацію виборців у Джорджії. Він не хотів або не міг відповісти на такі запитання як афера щодо «бюлетенів під столом», знищення бюлетенів, «виборців» не з штату, мертвих виборців тощо. Він взагалі нічого не тямить!» — написав політик.  

Напередодні Помпео заявив, що адміністрація Трампа «проводить найжорсткішу політику щодо РФ». 

Раніше Конгрес США подолав вето Трампа на оборонний бюджет. 

Chas News повідомляв, що 11 сенаторів-республіканців спробують оскаржити перемогу Байдена.

«Експерти сумнівалися, а ми зробили». У новорічній промові Трамп перелічив «досягнення» США, зокрема вакцинацію