«Трубу Медведчука» демонтували по частинах — ЗМІ
НАБУ

Нафтопродуктопровід «Самара-Західний напрямок», який пов’язують з нардепом від ОПЗЖ Віктором Медведчуком, за попередніх власників у 2017-2019 роках демонтували по частинах.  

Про це свідчать дані інвентаризації об’єкта, повідомляє LB.ua.

Видання пише, що відвідна траса N13 ділянки 23 фактично відсутня (з 0 до 13 км) по всій довжині. Наразі там залишились тільки сліди демонтажу, додали у ЗМІ.

Лінійна частина ділянки 43 цієї ж траси з 441 км (64 км знаходиться на консервації на території Берегівського, Виноградівського районів Закарпатської області) фактично відсутня (значна частина демонтована).

LB.ua

Лінійна частина ділянки 43 траси N1А з 351 км по 420 км (з 31.01.2019 розконсервована, розташована на території Перечинського, Свалявського районів Закарпатської області) фактично відсутня (демонтовано щонайменше 12 км окремими ділянками).

Лінійна частина ділянки 43 траса N19 з 0 км по 72 км (територія Свалявського, іршавського, Виноградівського районів Закарпатської області), фактично відсутня (демонтовано щонайменше 8.2 км окремими ділянками).

19 лютого магістраль повернули у власність держави рішенням Ради нацбезпеки і оборони.

Довідка

Відповідний магістральний трубопровід збудували ще за часів СРСР. Після проголошення незалежності України він мав перейти у власність держави на підставі правонаступництва. Проте дочірня компанія російської АК «Транснафтопродукт» зазначений трубопровід у власність України не передала.

Після судових розглядів в 2017 році Господарський суд Рівненської області на основі «завідомо неправдивого висновку судової інженерно-технічної експертизи експертів ДП «УкрДІАП»,  визнав право власності на частину нафтопродуктопроводу «Самара-Західний напрямок» за ТОВ «Прикарпатзахідтранс».

Напередодні стало відомо, кому віддадуть підсанкційне майно, яке забрали у Медведчука

Chas News повідомляв, що РНБО запровадила санкції проти Віктора Медведчука та його дружини. 

ВАКС заарештував «нафтопродуктопровід Медведчука»