404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
У Бейруті у підвалі будівлі вибухнув паливний бак, загинуло четверо
republicworld.com

Паливний бак вибухнув у будівлі в Бейруті, внаслідок чого загинуло чотири людини і ще кілька постраждали. Про катастрофу повідомляє британське видання The Guardian із посиланням на Ліванський Червоний Хрест.

Державне національне інформаційне агентство заявило, що полум’я спалахнуло всередині пекарні в підвалі будівлі. Що спричинило вибух у західному районі Тарік аль-Джадіда у ніч з 9 на 10 жовтня, було ясно не відразу.

ЗМІ повідомляють, що вибух було чутно по всьому місту.

Пожежники швидко загасили полум’я, а пізніше допомогли мешканцям будинків, застряглих у їхніх квартирах впритул до вогню, зійти за допомогою мобільних сходів. Ліванські війська також розмістилися в цьому районі й не пускали випадкових спостерігачів.

Бейрутська телестанція заявила, що постраждало більше 30 людей, а медичне джерело додало, що троє дітей були госпіталізовані з опіками.

Джерело із служби безпеки Лівану повідомило, що пожежа охопила підземне приміщення, де також зберігали бензин.

В останні кілька тижнів муніципалітет Бейрута шукав склади, які можуть порушувати закон або становити небезпеку для житлових районів, заявив губернатор Марван Абуд ліванському телеканалу «Аль-Джейд».

«Ми побоювались, що така аварія може статися», — сказав Абуд, додавши, що близько 100 об'єктів були визнані підозрілими.

Вибух у п’ятницю став наступною катастрофічною подією в країні, яка постраждала від економічної кризи та відчуває нестачу основних державних послуг.

В інших районах Лівану в лісах спалахнули лісові пожежі внаслідок спеки, яка вразила середземноморську країну.

Частина пожеж виникла в селах вздовж кордону з Ізраїлем. Державне агентство повідомляє, що через пожежу в районі Ваццані вибухнула міна. Жертв не було.

4 серпня 2020 року у порту міста Бейрут пролунали два надзвичайно потужних вибухи.  Аж до 5 вересня, як ми повідомляли раніше, в завалах ще фіксували людей, які вижили та дихали. 

 

Ліван просить Інтерпол затримати двох росіян через вибух у Бейруті