У близькому оточенні путіна хочуть його смерті — є запис розмови олігархів — Bellingcat

Христо Грозєв, журналіст-розслідувач Bellingcat, заявив, що близьке оточення  Володимира Путіна бажає смерті російського диктатора.

Про це він сказав в інтерв'ю Дмитру Гордону.

Грозєв говорить, що нещодавно з колегами слухав запис розмови одного дуже близького до путіна олігарха, який іншому олігарху розповідає, що краще, щоб він помер від цього (ну там називає якусь передбачувану хворобу), бо він нас знищив, він знищує Україну, він знищує росію. 

На думку журналіста, в оточенні путіна зараз активно чи пасивно обмірковують, як посприяти його смерті.

«Чи знайдуться люди? Кожен генерал чи полковник, у якого племінник помирає чи пропадає, стає потенційно таким», – сказав Грозєв.

За його словами, багато наближених до диктатора нібито не очікували, що розв'язана ним війна пошириться на всю Україну.

Мовляв, думали, що все обмежиться Донбасом, отже втрати, які зазнає у цій війні росія, не були узгоджені з олігархами та високопосадовими військовими.

Раніше ми писали про те, що у Кремлі зараз не розуміють, як закінчити війну за допомогою переговорів і не обвалити рейтинг путіна і скаржаться, що пропаганда «переборщила із нагнітанням теми нацизму в Україні».

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Путін не попередив уряд рф та держдуму про своє рішення вторгнутись в Україну — росЗМІ