404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
У Києві викрили масштабну схему фальсифікації виборів
УНІАН

У Святошинському районі Києва невідомі приносили підроблені медичні довідки на виборчі дільниці. Члени районної територіальної виборчої комісії (ТВК) помітили схему фальсифікацій та повідомили про неї працівникам поліції.

Про це розповіла голова комісії з питань культури туризму та інформаційної політики в Київській міській раді Вікторія Муха у Facebook.

«Члени Святошинської районної ТВК звернули увагу на те, що деякі люди пачками приносять на дільниці заяви виборців щодо неможливості голосування на виборчій дільниці та бажання проголосувати вдома. Занепокоєння викликало і те, що медичні довідки були видані усього кількома сімейними лікарями, а заяви написані одним почерком», — написала держслужбовиця.

 

У Святошинському районі діє масштабна схема, яка має ознаки підготовки до фальсифікації виборів 25 жовтня. Члени...

Posted by Victoria Mukha on Saturday, October 24, 2020

За її словами, заяви громадян про бажання голосувати вдома приносили начебто представники партії. Раніше цю партію поліція вже викрила на скупці голосів, каже чиновниця.

«Підтверджено, що заяви з проханням дозволити проголосувати не на виборчій дільниці написані майже одночасно - в останній тиждень перед виборами. А на медичних довідках, які засвідчують, що особа за станом здоров’я не здатна відвідати дільницю, відсутнє прізвище лікаря, що її видав, та не вказана дата видачі», — говорить Муха.

Завдяки свідомості святошинців вдалося встановити сімейних лікарів ЦПСД №2 Святошинського району та осіб, які організовували масове голосування за межами виборчих дільниць. Встановлену інформацію вже розслідує Нацполіція.

Раніше ми писали, що у Нацполіції розповіли про злочини під час виборчої кампанії. 

Chas News повідомляв, що Антон Геращенко пообіцяв кваліфікувати псування листків з опитуванням як дрібне хуліганство. 

Все реклама, окрім некрологу. Чому у візуальній передвиборчій кампанії-2020 так багато помилок