404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
У Кличка планують закуповувати вакцини. Які саме — поки що невідомо, але гранична ціна закупівлі така ж, за якою МОЗ купував Sinovac

У Київській міській державній адміністрації планують закуповувати 277,8 тис. доз вакцини проти коронавірусу. Очікувана вартість закупівлі — 140 млн грн, тобто — 504 грн за дозу. Постачальник повинен доставити вакцину протягом 2021 року, але не пізніше 10-денного терміну після отримання заявки від покупця. Про це йдеться в тендерній документації.

У оприлюдненому на Prozzoro тендері не повідомляють, яку саме вакцину хоче купити КМДА. Втім, гранична ціна закупівлі така ж сама, за якою уряд законтрактував вакцину китайського виробництва Sinovac за посередництвом компанії «Лекхім».

Як писав Chas News група фармкомпаній «Лекхім» уклала угоду про постачання в першому півріччі 2021 року 5 млн доз вакцини проти COVID-19 із китайським виробником вакцин Sinovac Biotech. 1,9 млн доз вже законтрактували структури МОЗ.

Також, згідно з оприлюдненим МОЗ графіком постачання вакцин проти COVID-19, у цьому році передбачена закупівля за бюджетні кошти 1,9 млн доз вакцин виробництва Sinovac. Ще 3 млн доз можуть потрапити на комерційний ринок.

У відділі міжнародної співпраці китайської імунобіологічної компанії Sinovac кореспондента Chas News запевнили, що співробітництво з компанією «Лекхім» Валерія Печаєва при поставках вакцини проти коронавірусу в Україну було рекомендацією уряду. «Ми працюємо лише з урядами», — сказали в компанії.

Втім, Максим Степанов, міністр охорони здоров’я, наполягає на тому, що постачання в Україну вакцини через компанію-посередника було вимогою китайської сторони. «У нас є відповідні листи виробника з приводу «Лекхіму». Це позиція компанії-виробника», — зазначив чиновник у коментарі виданню.

Ласка Божа на Кумарі. Як фірма з капіталом в $1 тис. стала імпортером вакцини від COVID-19 в Україну і чому важливо про це знати?
All inclusive. Як цікаво провести травневі свята та ще й вакцинуватися проти COVID-19