У Комуністичній партії Росії закликали боротися за Донбас військовими засобами
Twitter / НАТО

Керівництво Росії повинно офіційно заявити про те, що буде боротися за Донбас усіма засобами, зокрема військовими.

Про це депутат Держдуми Російської Федерації, лідер КПРФ Геннадій Зюганов розповів в інтерв'ю Telegram-каналу «Радиоточка НСН».  

«Я б давно на місці Верховного головнокомандувача офіційно заявив, що ми будемо захищати свій «мір», свою Батьківщину, свою мову. Визнати Донецьку та Луганську республіку — це воля наших співвітчизників. Треба офіційно заявити, що ми їх визнаємо і будемо їх захищати, зокрема і військовими засобами», — наголосив він.

Водночас Зюганов назвав тих, хто збирається розгорнути війну на Донбасі, божевільними людьми. Він додав, що Україна нібито «не спроможна вести сучасну війну».

«Армія на Україні зараз гірша в 10 разів, ніж у 1990-ті роки. Усі їхні установки можуть бути розстріляні без заходу на територію України», — підкреслив лідер КПРФ.

У такий спосіб Зюганов прокоментував припущення депутата Законодавчих зборів Санкт-Петербурга Бориса Вишневського, що на екстреному засідання Ради Федерації 23 квітня можуть вирішити стягнути російські війська на Донбас.

23 квітня відбудеться екстрене засідання Ради Федерації, а 21 квітня очікується послання президента Росії Володимира Путіна Федеральним зборам.

Напередодні Кравчук розповів, за якої умови можливий компроміс з Росією щодо Донбасу. 

Раніше Кремль пригрозив «масштабною ескалацією» на Донбасі, якщо Україна вступить до НАТО. 

Chas News повідомляв, що Папа Римський закликав запобігти зростанню напруженості на Донбасі.

Зеленський запропонував Путіну зустрітися в будь-якій точці Донбасу, де йде війна