У міноборони рф повідомили про плани закріпитися на Київщині

Попри нещодавні заяви, в яких окупанти фактично визнали провал плану з бліцкригом та взяттям Києва, знову з'явилася інформація, що росіяни все ж не полишають цілі захопити Київ. Зокрема, йдеться про те, що російські морські піхотинці ведуть «зачистку» населених пунктів у Київській області, щоби закріпитись на них.

Про це у п'ятницю, 1 квітня, повідомив телеканал міноборони рф «Звезда».

«Командир одного з підрозділів морської піхоти Олексій Шабулін зазначив, що наразі російські морпіхи проводять пошуково-розвідувальні дії та здійснюють зачистку населених пунктів із подальшим завданням закріпитися в них», — йдеться у повідомленні.

За даними пропагандистського видання, підрозділи повітряно-десантних військ (ВДВ) у взаємодії з морською піхотою протягом п'яти діб успішно стримували дії сил ворога на напрямку Гостомель — Буча — Озера.

«У результаті морські піхотинці змогли взяти під повний контроль територію від річки Ірпінь у напрямку Києва, загальною протяжністю п'ять кілометрів», — йдеться у повідомленні.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Найближчими днями у передмістях Києва очікуються запеклі бої — британська розвідка