404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
У МЗС наголосили, що пропагандистський форум у Донецьку — це спроби нав’язати «русский мир»
Пресслужба МЗС

Речник Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко відреагував на проведення в окупованому Донецьку пропагандистського форуму. Прессекретар підкреслив, що Кремль хоче нав’язати регіону ««русский мир» і затягнути його до токсичного інформаційного простору».

На його думку, російська влада у такий спосіб не зупинить невідворотне відновлення суверенітету України над її тимчасово окупованими територіями. Про це спікер відомства розповів у коментарі «РБК-Україна».

«Невпинні спроби Кремля нав’язати Донбасу "русский мир" і затягнути його до токсичного інформаційного простору йдуть у розріз зобов’язань Російської Федерації в рамках мирного врегулювання російсько-українського збройного конфлікту», — каже Ніколенко.  

За його словами, Україна обов’язково проінформує іноземних партнерів про дії Росії на Донбасі.

««Жодні «доктрини» зі сфери фантастики не зупинять невідворотне відновлення суверенітету України над її тимчасово окупованими територіями. Очікуємо від російської сторони сумлінного виконання раніше досягнутих домовленостей для просування переговорного процесу», — резюмував речник МЗС.  

Chas News повідомляв, що Росія надала контроль над підприємствами ОРДЛО Медведчуку . 

Напередодні Гармаш звинуватив ОБСЄ в «проросійському» модеруванні переговорів.

Пєсков заявив, що питання про «приєднання» Донбасу до РФ не стоїть