404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
У Нідерландах рекомендували доплачувати фрилансерам на туалетний папір і каву
Pixabay

У Нідерландах Національний інститут бюджетної інформації NIBUD підрахував, що на віддаленій роботі працівник у середньому витрачає додаткові два євро на день. Тому дослідники і рекомендували працедавцям компенсувати робітникам витрати на чай, каву, туалетний папір, а також електрику, воду і газ.

Про це повідомляє Reuters.

«Ми підрахували буквально все аж до того, скільки чайних ложок є в середньостатистичному господарстві», — зазначила очільниця NIBUD Габріель Беттонвіль.

Держслужбовцям, які працюють з дому, почали виплачувати бонуси у сумі 363 євро за віддалену роботу з березня 2020 року, повідомляє видання. А приватним компаніям запропонували не стягували податок за суми, які вони погодяться компенсувати на утримання домашнього робочого місця, передає NLTimes.

Водночас асоціація працедавців Нідерландів AWVN стверджує, що підрахунки щодо додаткових витрат не враховують переваги, які отримують робітники на віддаленій роботі. Фрилансерам не потрібно їхати в офіс на роботу. На цьому вони економлять гроші. Крім того, в них з’являється більше вільного часу. 

Раніше ми писали, що нардепи пропонують врегулювати питання дистанційної роботи. 

Пасажири зважені та щасливі. В Україні хочуть перевіряти вагу пасажирського транспорту