404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
У Німеччині авіатехники відмовились обслуговувати літак Лукашенка, порівнявши його з Чаушеску
Олег Андрос

Літак Лукашенка приземлився в Гамбурзі на обслуговування, але профспілка Lufthansa Technik виступила із заявою про відмову вд цієї роботи.

14 жовтня Boeing 737 (EW-001PA), один з літаків для офіційних перельотів Олександра Лукашенка, приземлився в аеропорту Гамбурга, повідомляє видання Onliner. Там знаходиться майданчик для технічного обслуговування Lufthansa Technik.

Профспілка цієї німецької компанії відмовилася від обслуговування Boeing 737, який використовують для перельотів самопроголошеного президента Білорусі.

У заяві організації наголошують, що працівники компанії не забули «про давню традицію міжнародної солідарності і стоять пліч-о-пліч з білоруськими робітниками». Також в Lufthansa Technik зажадали відставки Лукашенка і проведення справжніх демократичних виборів в Білорусі.

Листівка профспілки Verdi / Onliner

Профспілкові активісти нагадали, що 31 рік тому фахівці компанії також відмовилися ремонтувати борт румунського диктатора Ніколає Чаушеску, пославшись на те, що він жорстоко придушував протести робітників.

У Німеччині профспілки об'єднані в DGB — об'єднання німецьких профспілок. Всередині цієї структури є ще кілька об'єднань, одне з яких Verdi — об'єднана профспілка працівників сфери послуг. Lufthansa — членська організація профспілок Verdi. Від її імені журналісти й отримали листівку.

DGB є найбільшою та найвпливовішою профспілковою організацією Німеччини. Об'єднує 85% всіх робітників, які є членами будь-яких профспілок.

Голова Білоруського конгресу демократичних профспілок Олександр Ярошук підтвердив виданню Onliner, що він та його соратники є членами Міжнародної конфедерації профспілок, однієї з найавторитетніших робітничих організацій.

Тим часом у Білорусі за порушення громадського порядку з 9 серпня порушено понад 400 кримінальних справ, повідомив виданню Tut.by генеральний прокурор РБ Андрій Швед.

Як ми писали раніше, екскандидат в президенти РБ Бабарико розповів про деталі зустрічі з Лукашенком у СІЗО. За словами білоруського опозиціонера, жодних домовленостей з самопроголошеним президентом учасники зустрічі не досягли

 

Світлана Тихановська висунула Лукашенку ультиматум й погрожує національним страйком